Hizmetler

Eğitim

Farklı disiplin ve seviyede

eğitim programlari

Faaliyetlerinin ilk aşamasında oluşturmuş olduğu eğitim merkezi ile sürekli eğitime önem veren VIVAVIS organizasyon içi hem de organizasyon dışı kaynakların eğitilmesine önem vermektedir.

Teknolojinin geliştirildiği ve başlangıç durağı olan organizasyonda mühendislik ekibinin güncel teknolojiler ve uygulamalar konusunda bilgilendirilmesi, eğitilmesi sahip olunan işletmenin sürdürebilirliği için en önemli destektir.

Teknolojisi uluslararası standartta, açık mimari yapıya sahip olan VIVAVIS, farklı disiplin ve seviyede uygulanan düzenli eğitim programları ile müşterileri ve çözüm ortaklarını da geliştirmektedir.

Biz VIVAVIS AG’ ailesiyiz. Misyonumuz geleceğin şifrelerini çözmek. .Dijital altyapıların geleceğini şekillendirmede öncüyüz. VIVAVIS’ te yetkinliklerimizi ve portföyümüzü altyapı ve altyapı ile ilgili veri toplama, IoT konuları etrafında bir araya getiriyoruz. Karmaşık süreçleri yöneten ve bunları sezgisel uygulamalara dönüştüren çözümler geliştiriyoruz.

VIVAVIS WETEX & DUBAI SOLAR SHOW 2022

Fuar sonrası – WETEX & Dubai Solar Showundaydık!

27 – 29 Eylül tarihleri arasında, VIVAVIS AG ve eoda GmbH’den uzmanlarımız, sürdürülebilirlik ve temiz enerji teknolojileri alanındaki en büyük ticaret fuarlarından biri olan WETEX’te yer aldı. Bu video ile başarılı bir fuarı geride bıraktığımızı görüyoruz. Önümüzdeki yılı şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz. […]

VIVAVIS
WETEX 2022
Fuarında

27-29 Eylül tarihinde Dubai’ de düzenlenecek olan WETEX 2022 Fuarında sizleri standımızda bekliyoruz. Su, elektrik ve diğer altyapı çözümlerinin sunulacağı fuarda yeni teknolojilerimiz ile sizleri karşılıyor olacağız.

VIVAVIS ile bir çok özel şehir,
daha sürdürülebilir, daha yaşanabilir

VIVAVIS’ ın özel çözümleri Avrupa’nın bir çok şehrinde , Türkiye’ de Dubai gibi bölgenin özel ülkelerinde tercih ediliyor. VIVAVIS ile tanışan şehirler, onlarca yıl aynı altyapıyı kullanarak, sistemlerini yeni tesislere taşıyabilmekte, işletme alanlarını genişletebilmektedir. […]