Hizmetler

Veri Analizi

Hedeflerinize ulaşmanın

anahtarı verilerde yatar…

Hedeflerinize ulaşmanın anahtarı verilerde yatar

Veriden yararlanmanıza ve dijital dönüşüm çağında kendinizi en iyi şekilde konumlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Büyük veri, makine öğrenimi ve yapay zeka ortamında ortağınızız. Doğru kullanım durumunun belirlenmesinden, veri analizinden ve sonuçların yorumlanmasından geliştirilen çözümün üretken sisteminizde uygulanmasına kadar sizi bütünsel olarak destekliyoruz. Daha etkili satış kampanyaları, daha güvenilir endüstriyel tesisler veya optimize edilmiş envanterler.

Elektrik, Su, doğalgaz ve ulaşım altyapı işletmeleri, endüstriyel tesisler, üretim ve tedarik süreçlerinize ait verilerin analizi, anlamlandırılması, işletme maliyetlerinin düşürülmesi buna karşın hizmet kalitesi ve verimliğinin artırılmasına yönelik çalışmaların platformu, YUNA ile işletme araçları daha etkin ve faydalı.

Biz VIVAVIS AG’ ailesiyiz. Misyonumuz geleceğin şifrelerini çözmek. .Dijital altyapıların geleceğini şekillendirmede öncüyüz. VIVAVIS’ te yetkinliklerimizi ve portföyümüzü altyapı ve altyapı ile ilgili veri toplama, IoT konuları etrafında bir araya getiriyoruz. Karmaşık süreçleri yöneten ve bunları sezgisel uygulamalara dönüştüren çözümler geliştiriyoruz.

VIVAVIS WETEX & DUBAI SOLAR SHOW 2022

Fuar sonrası – WETEX & Dubai Solar Showundaydık!

27 – 29 Eylül tarihleri arasında, VIVAVIS AG ve eoda GmbH’den uzmanlarımız, sürdürülebilirlik ve temiz enerji teknolojileri alanındaki en büyük ticaret fuarlarından biri olan WETEX’te yer aldı. Bu video ile başarılı bir fuarı geride bıraktığımızı görüyoruz. Önümüzdeki yılı şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz. […]

VIVAVIS
WETEX 2022
Fuarında

27-29 Eylül tarihinde Dubai’ de düzenlenecek olan WETEX 2022 Fuarında sizleri standımızda bekliyoruz. Su, elektrik ve diğer altyapı çözümlerinin sunulacağı fuarda yeni teknolojilerimiz ile sizleri karşılıyor olacağız.

VIVAVIS ile bir çok özel şehir,
daha sürdürülebilir, daha yaşanabilir

VIVAVIS’ ın özel çözümleri Avrupa’nın bir çok şehrinde , Türkiye’ de Dubai gibi bölgenin özel ülkelerinde tercih ediliyor. VIVAVIS ile tanışan şehirler, onlarca yıl aynı altyapıyı kullanarak, sistemlerini yeni tesislere taşıyabilmekte, işletme alanlarını genişletebilmektedir. […]