Hizmetler

Tasarım

Etkin, ekonomik ve sürdürülebilir

sistem altyapısı

oluşturulmasını sağlar

İşletmenin ihtiyaçlarının karşılanacağı, sürdürebilir sistemlerin beklenen şekilde inşa edilmesi tasarımın doğru yapılması ile başlar. Tasarımda sisteme ait inşaat, mekanik, enstrüman, elektrik, otomasyon, haberleşme ve yazılım gibi tüm bileşenler detaylandırılır ve bu bileşenler arasındaki ara yüzler tanımlanır.

Teknik gereksinimlerin, ürün ve çözümler ile birlikte aktarıldığı projelendirmelerde tedarik, kurulum ve devreye almanın ardından sistem ve sistem bileşenlerinin işletilmesine yönelik planlar da oluşturulur.

VIVAVIS, fikir aşamasından işletme ve bakıma kadar sistemlerin toplam yaşam döngüsüne ait tüm koşulları dikkate alarak, etkin, ekonomik ve sürdürebilir bir sistem altyapısı oluşturulmasını sağlar.

Biz VIVAVIS AG’ ailesiyiz. Misyonumuz geleceğin şifrelerini çözmek. .Dijital altyapıların geleceğini şekillendirmede öncüyüz. VIVAVIS’ te yetkinliklerimizi ve portföyümüzü altyapı ve altyapı ile ilgili veri toplama, IoT konuları etrafında bir araya getiriyoruz. Karmaşık süreçleri yöneten ve bunları sezgisel uygulamalara dönüştüren çözümler geliştiriyoruz.

VIVAVIS WETEX & DUBAI SOLAR SHOW 2022

Fuar sonrası – WETEX & Dubai Solar Showundaydık!

27 – 29 Eylül tarihleri arasında, VIVAVIS AG ve eoda GmbH’den uzmanlarımız, sürdürülebilirlik ve temiz enerji teknolojileri alanındaki en büyük ticaret fuarlarından biri olan WETEX’te yer aldı. Bu video ile başarılı bir fuarı geride bıraktığımızı görüyoruz. Önümüzdeki yılı şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz. […]

VIVAVIS
WETEX 2022
Fuarında

27-29 Eylül tarihinde Dubai’ de düzenlenecek olan WETEX 2022 Fuarında sizleri standımızda bekliyoruz. Su, elektrik ve diğer altyapı çözümlerinin sunulacağı fuarda yeni teknolojilerimiz ile sizleri karşılıyor olacağız.

VIVAVIS ile bir çok özel şehir,
daha sürdürülebilir, daha yaşanabilir

VIVAVIS’ ın özel çözümleri Avrupa’nın bir çok şehrinde , Türkiye’ de Dubai gibi bölgenin özel ülkelerinde tercih ediliyor. VIVAVIS ile tanışan şehirler, onlarca yıl aynı altyapıyı kullanarak, sistemlerini yeni tesislere taşıyabilmekte, işletme alanlarını genişletebilmektedir. […]